Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Agnieszka Kosacka - Bobier
 Kancelaria komornicza nr IV w Białymstoku

kancelaria komornicza

O Nas

KOMORNIK SĄDOWY

Dla wielu osób kontakt z komornikiem jest niecodziennym przeżyciem, a udział w egzekucji – zarówno po stronie wierzyciela jak i dłużnika – nie należy do najłatwiejszych doświadczeń. Rola komornika w postępowaniu egzekucyjnym również nie jest łatwa, ponieważ priorytetem każdej sprawy jest skuteczność i rzetelność, przy jednoczesnym poszanowaniu godności i dóbr osobistych każdej ze stron.

Konsekwentne wykonywanie orzeczeń sądowych to obszar, przez pryzmat którego jest oceniany każdy komornik sądowy Białystok wszakże jest siedzibą wielu takich kancelarii – stąd też staramy się w szczególny sposób, aby nasze działania były prowadzone rzetelnie i terminowo.  

 

Dlaczego My

SPRAWNIE I SZYBKO

Wieloletnie doświadczenie, biegła znajomość przepisów oraz niezwykle zaangażowany zespół to nasze atuty. Dokładamy wszelkich starań, aby Kancelaria komornicza Agnieszki Kosackiej-Bobier była kojarzona z profesjonalizmem i skutecznością, a egzekwowanie realizowanych tytułów wykonawczych odbywało się sprawnie i szybko.

Profesjonalne podejście kancelarii wspierają centralne systemy informatyczne, które umożliwiają błyskawiczne pozyskiwanie informacji i reagowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki nieustannemu rozwojowi pod kątem merytorycznym i technologicznym, jesteśmy mocnym partnerem dla wierzycieli – a dla dłużników pomocą w szybkim załatwieniu sprawy.

Co Wykonuje

KOMORNIK SĄDOWY BIAŁYSTOK

Wykonywanie Orzeczeń Sądowych

w sprawach o roszczenia pieniężne;Wykonywanie Orzeczeń Sądowych

w sprawach o roszczenia niepieniężne m.in. opróżnienie lokalu z ruchomości lub osób (tzw. eksmisja), wydanie nieruchomości;;

Wykonywanie Orzeczeń Sądowych

o zabezpieczenie roszczeń;

Weryfikowaniem Istnienia i Treści

tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznychWybierz skuteczną kancelarię i najlepszą opiekę dla siebie

Opinie O Kancelarii

CO MÓWIĄ O NAS PETENCI